Menu

دفترچه راهنما

چاپ دفترچه راهنمای محصول

آیا آموزش در کسب و کار شما نقش حیاتی دارد؟ آیا برای انتقال دانشِ استفاده از محصول، نرم‌افزار یا خدماتتان تاکنون دفترچه‌ی راهنمایی را تهیه کردید؟ اگر شما به آموزش خریدار برای استفاده از بهترین عملکرد محصولتان می‌اندیشید. اگر با تهیه کتابچه راهنمای مرجع به بهترین عملکرد تکنسین خدمات پس از فروش خود می‌اندیشید. فرصت متمایز بودن از رقبا را از دست ندهید.

چاپ نجم متخصص چاپ دفترچه‌های راهنما، جزوات آموزشی و مرجع می‌باشد. ما می‌توانیم مطالب آموزشی شما را در قالب کتاب با چسب گرم، گالینگور، فنری و شیرازه ارائه نماییم. چاپی با کیفیت متمایز بر روی مجموعه‌ای متنوع از کاغذهای تحریر و گلاسه با جلد رنگی، سلفون و برش تا با جلب رضایت خریدار از این همراهی آموزش با محصول باعث پیشرفت اهداف سازمان شما باشیم.

لزوم چاپ دفترچه راهنمای محصول

طرز کار صحیح استفاده از محصول برای کالاهایی که نیاز به توضیح دارند، در دفترچه راهنمای محصول آورده می‌شود. چاپ دفترچه راهنمای محصول یکی از انواع خدمات پس از فروش به شمار می‌آید.

اگر محصولی که به مشتری عرضه می‌کنید مانند وسایل برقی، نرم افزار و … نیاز به دفترچه محصول دارد، ما، طراحی و آن را در طرح‌ها و ابعاد گوناگون و به صورت رنگی یا سیاه و سفید انجام می‌دهد.

دفترچه راهنما چیست و حاوی چه اطلاعاتی است؟

در هنگام خرید بعضی از محصولات مصرفی، به همراه محصول یک دفترچه راهنما داده می‌شود. این دفترچه حاوی اطلاعاتی درباره محصول می‌باشد. خریدار با مراجعه به این دفترچه می‌تواند از محصول اطلاعات بیشتری به دست بیاورد و با نحوه‌ی مصرف آن آشنا شود. اطلاعاتی که در دفترچه راهنما وجود دارد عموما شامل موارد زیر است:

  • اطلاعات ظاهری محصول
  • نحوه ی عملکرد دستگاه
  • طریقه ی نصب دستگاه
  • توضیح درباره برند و شرکت تولیدکننده
  • نحوه ی استفاده از محصول
  • انواع ارورها و مشکلاتی که ممکن است برای محصول پیش بیاید.